برگزاری اولین نشست صمیمی و هم اندیشی پزشکان و کارکنان درمانگاه امام علی ابن ابیطالب علیه السلام

 

نشست صمیمی متخصصان ، پزشکان و کارکنان درمانگاه امام علی ابن ابیطالب (علیه السلام) شهرک غرب به همت مدیر توانمند آن جناب آقای جذبی در روز پنج شنبه 23 آبان ماه 1398 در سالن اصلی درمانگاه برگزار گردید.
در ابتدای جلسه جناب آقای جذبی ضمن خوشامد گویی به میهمانان ، این نشست را گامی در جهت ارائه خدمات بهتر درمانگاه به ساکنین منطقه شهرک غرب و سعادت آباد دانستند ابراز امیدواری نمودند با توجه به پتانسیل موجود و بهره گیری از پزشکان متخصص و فوق تخصص به نام و توانمند درمانگاه  و با شناساندن خدمات درمانگاه به ساکنین منطقه شاهد رشد هر چه بیشتر درمانگاه امام علی ابن ابیطالب (علیه السلام) خواهیم بود.
در ادامه جناب آقای دکتر سروش قائم مقام محترم مسئول فنی درمانگاه به طرح مسایل تخصصی در حوزه پزشکی و نحوه برخورد صحیح و مواجه با آن پرداختند که مورد استقبال میهمانان قرار گرفت.
در ادامه سرکار خانم دکتر سمیعی مسئول محترم فنی درمانگاه نیز به بیان نکاتی در همکاری بیشتر و ارتباط بین همکاران درمانگاه پرداختند.
از کلینیک مجهز دندانپزشکی درمانگاه ، مسئول فنی محترم بخش دندانپزشکی ، جناب آقای دکتر انگجی نیز با طرح مسایل تخصصی مربوط به  امور دندانپزشکی نکات ارزشمندی را به سمع و نظر میهمانان رساندند.
در انتها برخی از پزشکان و متخصصان در محيطی صميمی و دوستانه با ارائه برخی پيشنهادات و نقطه نظرات خود در ارتباط با مسائل و مشكلات به ایراد سخن پرداختند و نقطه نظرات خود را مطرح نمودند.