دسترسی شبانه روزی به خدمات پزشکی - پرستاری در منزل یا محل کار

دسترسی شبانه روزی به خدمات پزشکی و پرستاری از نیازهای مبرم در منطقه شهرک غرب و سعادت آباد برای خانواده ها میباشد. عدم دسترسی به مطب پزشکان در ساعات و روزهای دلخواه و ایام تعطیل به علاوه معضلات ترافیک شهری و یا عدم امکان جابجایی بیماران سالمند، نیاز به استفاده از خدمات شبانه روزی و قابل دسترس را دو چندان می نماید.

خدمات شبانه روزی

عزیزان می توانند در کلیه ساعات شبانه روز از طریق تلفن ۱۵-۸۸۳۶۲۴۱۳ به خدمات درمانگاه امام علی ابن ابیطالب علیه السلام دسترسی پیدا نمایند.

ویزیت پزشکان

 نیاز به ویزیت پزشک عمومی در منزل یا محل کار، این خدمات که شامل ویزیت، مشاوره، معاینه و تجویز دارو میباشد.

خدمات پرستاری

در صورت نیاز به خدمات پرستاری، به این خدمات از جمله تزریقات، پانسمان، سرم درمانی، گذاشتن یا تعویض سوند ادراری، سنجش فشار خون، مراقبت لازم در طب سالمندان، مراقبت روزانه بهداشتی بیماران و سایر خدمات مجاز دسترسی دارند.

خدمات پاراکلینیکی

در صورت نیاز به خدمات پاراکلینیکی در منزل می توانند به این خدمات دسترسی یابند. این خدمات از جلمه شامل نمونه گیری خون و ادرار و تحویل نتیجه آزمایش به بیمار، چکاپ و سایر خدمات مجاز میباشد.

مزایای خدمات پزشکی و پرستاری در منزل شامل :

افزایش کیفیت مراقبت
پیشگیری از بستری غیر ضروری
کاهش دفعات و مدت زمان بستری
عدم درگیری با ترافیک شهری
کاهش خطر ابتلا به عفونت بیمارستانی
هزینه کمتر از خدمات بیمارستانی
عدم نیاز به جابجایی سالمند وبیمار
دسترسی شبانه روزی به خدمات پزشکی، پرستاری و توانبخشی

درمانگاه خیریه شبانه روزی امام علی ابن ابیطالب (علیه السلام) در شهرک غرب با بهره گیری از کادر مجرب و متخصص در حوزه  خدمات پزشکی در منزل یا محل کار این موارد را در قالب خدمات پزشک عمومی و خدمات پرستاری ارائه مینماید.
شما می توانید در کلیه ساعات شبانه روز از طریق تلفن ۱۵-۸۸۳۶۲۴۱۳ به این خدمات دسترسی پیدا نمایید.